BACK Balík

Vrácené zboží pod kontrolou, od začátku do konce...

BACK Balik pomáhá Vám i Vašim zákazníkům v celém procesu vrácení zboží. Což nejen Vám ušetří čas a případné další problémy. Od okamžiku založení případu až po jeho uzavření budete mít přesnou kontrolu nad všemi vratka a reklamacemi


Prvních 10 případů máte na vyzkoušení zdarma, poté je cena 14 Kč (bez DPH) za případ.

1. Samostatné odbavení zákazníků

Zákazníci se mohou rychle a jednoduše odbavit přímo na vašem e-shopu. Díky našemu nastavitelnému systému mohou sami založit vrácení nebo reklamaci, aniž by potřebovali asistenci zákaznické podpory.

BACK Balík – samostatné odbavení zákazníků

2. Objednání přepravy

Zákazník je naveden na možnost objednání přepravy za ceny, které mu určíte. Odeslání zásilky je možné na podacím místě nebo na adrese (samozřejmě může vybrat možnost, že přepravu zásilky k Vám si zajistí jinak).

BACK Balík – objednání přepravy

3. Průběžné informace

Každý případ disponuje svou vlastní sledovací stránkou. To významně snižuje potřebu kontaktu s Vaší zákaznickou podporou. Zákazník i eshop je průběžně informován o průběhu vyřízení (jak měníte stavy případu, mohou se odesílat maily na zákazníka).

BACK Balík – průběžně informováce

4. Správa termínů

Díky stanoveným termínům u všech případů budete mít dokonalý přehled a nic nezůstane opomenuto. Každý případ má svůj vlastní termín, což umožňuje jednoduché prioritizování práce.

BACK Balík – správa termínů

Kontakt

Ing. Petr Carda

petr@go-balik.cz

Máte-li dotaz, použijte formulář nebo pošlete email.